Čištění interiérů a klimatizace

 • Ultrazvukové čištění klimatizace pomocí AIRCOMATIC III

  Ultrazvukový článek pracující na frekvenci 1,7 MHz přeměňuje kapalinu na malé kapičky menší než 5 mikronů. Aerosol je vyfukován ven skrz vývodovou trubici. Při ošetření přípravkem AIRCO CLEAN je aerosol potom nasáván skrz filtry k výparníku klimatizace a likviduje kontaminaci.
  Ošetření přípravkem AIRCO CLEAN trvá asi 15 minut při 22 °C a ošetření přípravkem AIR PURIFIER trvá asi 11 minut při 22 °C a jsou automaticky ukončena buď při dosažení minimální hladiny kapaliny, nebo po uplynutí času pro ošetření.
  Vyšší teplota čas ošetření zkracuje a naopak nižší teplota ošetření prodlužuje. Přístroj automaticky počítá správný čas ošetření. Generátor ozónu produkuje ozón během nastaveného času (15 nebo 30 minut). Generátor lze nastartovat pouze tehdy, když je v přístroji 60 ml AIR PURIFIER. Tento přípravek slouží k odstranění nepříjemných zápachů a zrychluje přirozený rozklad ozónu uvnitř vozu tak, aby zajistil okamžitou použitelnost vozu po ošetření. Každoročně provedené ošetření obou systémů zajistí čisté auto a klimatizační systém fungující bez zápachu a infekcí.Aircomatic III s ozonovým generátoem spolehlivě eliminuje bakterie, viry, plísně, ale také nepříjemné pachy v interiéru vozidla a jeho klimatizačním systému. Kromě hygienicky nezávadného prostředí si tak můžete ve svém interiéru užívat čerstvý vzduch bez jakýchkoli stop po zápachu tabáku, jídla, rozlitého mléka nebo domácích mazlíčků. Systém využívá ke svému provozu dva druhy náplní – Wynn’s Airco-Clean pro čištění výparníku klimatizace a Wynn’s Air Purifier pro odstranění nepříjemného zápachu v interiéru vozidla.Přípravek Wynn’s Airco-Clean je určen pro čištění výparníku klimatizace a systému rozvodu vzduchu pomocí ultrazvukové přeměny kapaliny Airco-Clean . Je vhodný pro všechny klimatizační systémy osobních i užitkových vozidel a autobusů.
  – odstraňuje mastné usazeniny, prach a jiné nečistoty z výparníku klimatizace
  – odstraňuje nepříjemné pachy a nikotinový zápach z klimatizačního systému a brání jejich tvorbě po dlouhou dobu
  – dezinfikuje, likviduje mikroby, plísně a bakterie a vymývá je z klimatizačního systému
  – brání alergickým reakcím (rýma, kašel, pálení očí, bolesti krku, …)
  – po použití zanechává ve vozidle příjemnou svěží vůniPřípravek Air Purifier je určen pro odstranění nepříjemného zápachu v interiéru vozidla. Přístroj AIRCOMATIC III produkuje ozón během nastaveného času a společně s přípravkem Air Purifier slouží k odstranění nepříjemných zápachů a zrychluje přirozený rozklad ozónu uvnitř vozu tak, aby zajistil okamžitou použitelnost vozu po ošetření. Přípravek je vhodný pro všechny interiéry a zavazadlový prostor osobních a užitkových vozidel, lodí, autobusů i karavanů.
  – neutralizuje zápachy pomocí chemické reakce s jejich molekulami
  – okamžitě odstraňuje zápachy pocházející z cigaretového kouře, zvířat, tělesného potu, odpadků, cibule, česneku, potravin, rozlitých potravin a nápojů, zvratků, plísně, vlhkosti a mokrého šatstva
  – dlouho trvající účinek díky molekulární technologii, která neutralizuje páchnoucí molekuly
  – nepřekrývá zápach, ale eliminuje jej
  – díky ultrazvukovému rozptýlení přístrojem Aircomatic III je ošetřen celý prostor
  – odstraňuje zápachy z tkanin, např. z potahů, autosedaček, koberců a záclon
  – produkt je na vodní bázi, netoxický, nehořlavý, připravený k okamžitému použití
  – zanechává svěží jemnou vůni, nezanechává skvrny


  Ceník: ultrazvukové čištění a dezinfekce klimatizace 690 Kč vč. DPH



 • Čištění interiéru osobních a užitkových aut